| aysha11 a întrebat:

Facultatea de farmacie sau informatica?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de farmacie, după părerea mea!

| aNdReEa_2925 a răspuns:

Farmacie.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Farmacie.
Multi, multi baniwinking.
E munca, dar asta as alege.
Depinde ce iti place si la ce te pricepi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar n-are vreuna treaba cu cealalta. Hotaraste-te ce-ti place sau la ce te pricepi mai bine, la ce profesie aspiri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aș alege informatica, deoarece la farmacie nu se căștigă mulți bani, pe când la informatică dacă ești bun(foarte) poți să te angajezi la cei de la Windows sau de la Microsoft, și să vezi bani adevărați! Dat tu alegi ce-ți place...

| faramatania a răspuns:

Informatică,pentru că are aplicaţii în toate domeniile vieţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai, Microsoft face Windows big grin E un produs Microsoft. Windows nu e o corporatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, dar sunt doua domeni, unde te poti angaja separat!

| MariusD14 a răspuns:

Daca vrei sa stai in tara du-te la facultatea de farmacie, matusa mea a facut-o la Cluj si are acum 1200 Euro salar, pe de alta parte daca vrei sa pleci din tara du-te la cea de informatica si castiga poate chiar cateva mii de euro, tu decizi eu doar ti-am dat un raspuns la intrebare.