| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor,am 8 zile de cand nu mai fumez dupa o sclavie de 27 ani si nici nu ma gandesc sa recidivez erau vremuri cand ma trezeam noaptea din pat si o forta necunoscuta ma trimitea la benzinarie sau la un non stop pentru ca pur si simplu i-mi era frica sa ma culc cu doar"5 tigari in pachet.ca sa am somn noaptea, i-mi trebuiau (un boutique si sau un magazin...

8 răspunsuri:
| AdrianLvs a răspuns:

Deci pana la urma care e intrebarea?

| Denila123 a răspuns:

Ai ancercat spraiul anti fumat

| BuLaNNNeL a răspuns:

Felicitări. Dar încă nu spune "hop".

| xerxes1 a răspuns:

Se spune ca suma viciilor ramane constanta.

| Sarcopt a răspuns:

Trebuie să ai voință de fier, cunosc sentimentul. Am 3 ani de cănd nu mai fumez şi nu a fost uşor să le las. Baftă!

| cezar003 a răspuns (pentru Denila123):

Nu,frate

\

| cezar003 a răspuns (pentru Sarcopt):

Vorbesti prostii omule, daca toata viaa tanjesti dupa o mizerie....pai toata viata ta este o mizerie nu-ti bate joc

| Denila123 a răspuns (pentru cezar003):

Așa pur și simplu te-ai lăsat din fumat