| skrtelmrs a întrebat:

Ginecomastia prezinta vreo probleme avand in vedere vizita medicala pentru politie?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi Anastrozol Balkan, este un antieatrogen care e foarte bun împotriva ginecomastiei si se gaseste pe site-urile de steroizi. Cauat pe net Anastrozol, recomand.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu, dar exista niste medicamente antiestrogeni pentru a scăpa de ginecomastie.

| skrtelmrs explică (pentru RobertMoon):

Am incercat medicamentele care se gasesc in Romania..am luat in numar de 2-3 sute de pastile....nimic straight face
mi s-a recomandat sa incerc medicamente care se gasesc peste granite, dar sunt de ordinul sutelor de euro.
singura scapare e sa fac operatia, dar imi e ca ma vor exclude la politie din pricina semnelor.