| Mada2196 a întrebat:

Hei! Am 16 ani, sunt fata si sunt din Vaslui. Stie cineva pe unde prin Vaslui pot gasi ceva ca job de vara? Nu conteaza in ce domeniu big grin. Dau funda! Pup :**

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Buna,Mada! Incearca la fabricile de croitorie gen Confectii, pancarprod.Vara angajeaza elevi la impachetat haine.
PS:si eu sunt din Vasluihee hee

5 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Nu conteaza domeniul? happy eu cred ca da. oricum la 16 ani nu te angajeaza mai nimeni.te poti baga la avon sau chestii de astea.

| Mada2196 explică (pentru rolfenstein):

Vreau doar un job de vara.Nu am zis ca vreau sa castig 2000 de euro pe luna sau ceva de genul. Nnsa nici chestiile de genul Avon nu ma atrag.

| k1fighter a răspuns:

Da, cumpara-ti o fusta foarte scurta, tocuri de 10, machiaza-te fa-te sexy si fa cu mana la masinile care trec, poate poate ai noroc.

| Mada2196 explică (pentru k1fighter):

Asta sa faci tu k1fighter.winking

| k1fighter a răspuns (pentru Mada2196):

Imi pare rau, n-am nevoie de o slujbawinking