| anonim_4396 a întrebat:

Hei..am si eu o intrebare..as putea deveni model daca sunt scunda? adica model, gen poze la fata, sau sa fiu gen comercial nu model de podium..Pentru ca inaltimea nu ma ajuta! Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai corp atragator, merge, plus ca in functie de ani mai poti creste.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| Pitzipoanca a răspuns:

De ce ai vrea sa fii model?

| copilciudath a răspuns:

Desi sunt preferate fetele mai inalte, daca areti bine si ai forme faine, nu cred ca ar fi o problema big grin

| gabriela1150 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Pentru ca imi place.

| gabriela1150 a răspuns (pentru onasis1961):

Trebuieee sa fiu foarte slaba?

| AwakenTheMonster a răspuns:

Ai o faţă ok. Comună, aş spune. Ar trebui să ai un maxilar mai evidenţiat, totuşi.
Şi da, trebuie să fii slabă. Fără fălci. Iar ce vrei tu se numeşte fotomodel.

| Alexandra505 a răspuns:

Depinde de varsta ta. De exemplu eu am 14 ani si am 1.70. In plus trebuie sa ai si greutatea necesara. Si eu as fi vrut sa ma profilez pe asa ceva dar cred ca daca esti o persoana timida nu merge.