| ĿФsт a întrebat:

Hei!
Buna pai ..presupun ca toti o cunoasteti pe tequla sau Doza de has deci cred ca stiti deja ceea ce vreau sa fac...
Pai da, vreau sa vlog si acum cea mai mare problema care poate exista la inceput ...este faza cu numele I don't want to see, care ma dispera laughing
cred ca sunt incredibila dar ...cu ajutorul vostru thinking numele sau porecla care imi va placea va primi fundita si va fi ales thinking!
Eu spun ca merita puppy dog eyes
Deci uimitima! Si nu uitati ca dau fundita happy

9 răspunsuri:
| ĿФsт explică:

Tequila * pardon.thinking off graba asta.ce sa'i faci I don't want to see

| florynboy23 a răspuns:

Vlogul fara nume laughing Lost vlog, numele tau vlogs`

| ĿФsт explică (pentru florynboy23):

Pai.m-am gandit si la asta laughing dar nu stiu suna putin ciudat thinking de aceea vreau.un altfel de nume laughing incerc de ieri sa gasesc ceva dar nimic laughing de aia am venit aici

| florynboy23 a răspuns (pentru ĿФsт):

Da tree neaparat nume? laughing)

| ĿФsт explică (pentru florynboy23):

Adica ..eu asa zic thinking

| CastanaxD a răspuns:

Morcov,Aluna,Krater.....ma rog,astea mi-au venit in minte. laughing
Sincer,si eu as vrea sa ma apuc de vlogging, iar Castana is my name laughing
Dar, gaseste ceva trasnit, care sa prinda la public, nu neaparat ceva ce te caracterizeaza...De ex.,Tequila nu e betiva,si nici Mickey de la DDH nu e drogat, deci, daca o sa iti faci vlog, sa ne spui, daa?batting eyelashes Ca sunt curioasa ce ai face. big grin

| Judicator a răspuns:

Tequila e Vlog, dar Doza de Has e mai mult show, copie dupa Ray William J., adica el : https://www.youtube.com/user/raywilliamjohnson

Cu alte cuvinte daca cred ca daca vrei vlogsau show, ar fi interesant "NOT LOST in words..."!

| Mwha a răspuns:

Ai putea sa te numesti Crush, Coacaze, Zere, Mata big grin