| Monyyyyy a întrebat:

Hei! Cât ia un inginer electric ieșit din facultate dar după un an? La Tenaris cat ar lua?

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Nu trebuie sa fii neaparat inginer electric. Poti incerca programarea, daca iti place happy

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Cam 1500 RON maxim.

| tuusieuu a răspuns (pentru Anonimuserr):

Maxiim! big grin

| William a răspuns:

Ia, nu i-a.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde pe ce post te angajezi cum iti negociezi salariu, cum te prezinti la interviu... salariile nu sunt fixe

| neutrino a răspuns:

Ai neglijat un lucru "marunt": dupa facultate poti fi chiar somer, dar, cu mult (si) noroc vei putea lucra intr-o mare companie. Nu visa la un salariu mare pana cand nu vei capata si experienta.