| Andreeanituele a întrebat:

Hei! La ce sectii de Lb straine as putea merge la Bucuresti? M-ar interesa cum sunt admiterile.

3 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Păi ce limbi straine stii? Nu te poti duce la japoneza daca tu nu cunosti bazele. Uita-te prin lumea intreaga, engleza, germană, japoneza pe astea le-as face eu.

| Andreeanituele explică (pentru Viitorulapropiat):

Vreau engleza-germana. Ma intereseaza cum e admitere, niste subiecte

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru Andreeanituele):

Depinde de facultatea la care te duci. Poate sa fie pe baza de dosar.va trebui sa dai Cambrigiul. Uita-te pe site-urile lor.