| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,am optat pentru un liceu practic la sectia de "Turism si alimentatie".Ce nu inteleg eu,de ce anumite persoane critica liceul unde, dupa terminarea lui ramai cu o meserie in mana?
Voi ce parere aveti?happy

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cam de cacao liceul, dar mno..nu toata lumea trebuie sa devina doctori sau ingineri.

| AddaBlueBrain a răspuns (pentru unknownn):

Zici tu de "cacao", dar acolo sunt profesorii mult mai buni decat la anumtie licee teoretice, de unde multi care au terminat la liceul practic au devenit profesori de matematica...