| Ema1234 a întrebat:

Hei tpu..are careva un cont de conquiztador? :/.
Adiica. eu am incercat de N ori sa fac.o groaza de conturi, cu diferite id`uri, sure.
Si nu merge, adica ..totul merge ok dar nu primesc emai-lu acela de verificare. big grin. Imi da si mie careva o parola si id? puppy dog eyes ( pe privaat ). Multam :* Sau..ma ajuta si pe mine cineva sa-mi fac? sad. Cereti id in privat.happy Dau funda.din aia happy :*.

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Te ajut eu sa iti faci pe contul meu daca nu merge pe al tau sau ti-l dau pe al meu. Daca te intereseaza, trimite-mi un mesaj!
O seara buna! :*

2 răspunsuri:
| Ema1234 explică (pentru Didi908):

Da-mi id`ul tau :*!

| Didi908 a răspuns (pentru Ema1234):

Ellyemma94