| Luizaaa a întrebat:

Ma tot gandesc la ce liceu sa intru,dar nu stiu! Imi place muzica, sa dansez si sa cant.Acum ma descurc bine cu materiille,singurele care nu imi plac sunt matematica si istoria,dar am note bunicele(7, 8,9).Imi plac limbile straine,printre care stiu spaniola,trebuie sa mai invat engleza (stiu cate ceva,sa tin o conversatie simpla,dar mai ales sa traduc,ma descurc) Cu franceza nu prea ma impac,nu imi place, imi mai place hindi.
Astept raspunsurile voastre! Bye!

Răspuns Câştigător
| ABcd12390 a răspuns:

Buna. Nu stiu din ce oras esti ca sa iti pot zice ce liceu. Anul asta am intrat si eu la liceu si sunt foarte incantata. Eu de exemplu sunt pe stiintele naturii si fac 3 ore de matematica. Daca nu iti place matematica, nu te duce pe mate info si nici pe stiinte sociale daca nu iti place istoria. Eu zic sa mergi pe filo. Se fac 2-3 ore de istorie, insa istoria e de tocit, matematica daca nu iti place....esti deja a 8-a si nu cred ca o sa iti mai placa laughing Ca si liceu, alege teoretic clar. Sau du-te la Lipatti.Acum sa iei o nota cat mai mare la examen si te documentezi care liceu e mai bun si apoi cu profilul sa vezi cum pui. Sa ai grija sa nu gresesti codurile. Bafta si... fara emotii happy

2 răspunsuri:
| Luizaaa explică (pentru ABcd12390):

Multumesc! Ma voi gandi

| ABcd12390 a răspuns:

N-ai pentru ce. Si fac 4 ore de matematica nu 3 laughing
vacanta asta... laughing