| realorfantastik a întrebat:

Sunt clasa 8 si peste 3 saptamani sustin Evaluarea Nationala si am foarte mari emotii.Ce sa fac sa scap de ele? P.S : sunt foarte bine pregatit si mi-e teama sa nu imi dea un subiect pe care sa nu il stiu o_O.

3 răspunsuri:
| TaviRandom a răspuns:

Eh nu poate fii asa greu stii cum e ce o fii o fii..chear si daca iei nota mica tot gasesti liceu in cel mai rau caz mediocru

Răspuns utilizator avertizat
| TaviRandom a răspuns (pentru realorfantastik):

A 9a spre a 10-a am loat 4 in ambele examene si am intrat printre primi la liceul la care am dorit(nu e un liceu slab dac asta vrei sa zici)(imi aduc aminte de anul trecut si pe mine ma stresa toata lumea ca sa iau nota mare ca daca nu o sa intru la liceu slab)u zic sa nu inveti dar nici nu e asa stresant precum crezi, oricum Bafta!