| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, vreau sa merg la ASE însă nu ma pot decide, management sau marketing? Care e mai de viitor și mai bine plătită?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

În marketing deja se bagă cam oricine. Sunt multe resurse conexe, animatori, muzicieni, psihologi, economiști, sociologi, etc.
Poți alege management și să te axezi pe firme din domeniul de marketing dacă asta e plăcerea ta. Baftă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Management. De acum la marketing se duce toată lumea, concurența e mare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ambele de viitor. Mai bine plătit este managementul, dacă te țin curelele.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru valentingb):

Mulțumesc!