| cristhine022 a întrebat:

Heii TPU! Locuiesc in Suedia si as vrea sa devin actrita chiar daca sunt mica (12 ani) am vazut multi copii in filme.Dar problema e cum sa fac sa joc intr-un film, trebuie sa dau casting sau se dau castinguri aici? Daca da unde trebuie sa ma duc sa le dau? FundaVOT! (fara jigniri sau alte chesti)

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistita, atunci cand vei avea valoarea necesara te vor cauta ei!

| cristhine022 explică (pentru neutrino):

Pai si cum sa fac sa am valoarea asta ca eu nu am dat niciun casting ca nu stiu unde se tin si daca se tin! oricum multumesc de raspuns!