| You_Denisse_1998 a întrebat:

Heii TPU puteti sa mi dati un fel de carte deschisa de pe internet cel mai bun raspuns funda celealte voot si pupicilaughing))))))))))))::::::::*********:::::::::::::::::: :::::Xxxxxxxxxxxx

5 răspunsuri:
| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a răspuns:

Ok...0_o

| You_Denisse_1998 explică (pentru William):

Un fel de carte deschisa care sa cuprinda exercitii nu asa rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| You_Denisse_1998 explică (pentru William):

Domne un fel de carte ca aste http://www.tubefun4.com/c/5.htm