| RaduWhovian a întrebat:

Hello, a fost cineva la School 42? Mai exact, ma refer la School 42 din Paris/SUA. Credeți ca merita 100%? Ador sistemul lor. Am înțeles ca ești văzut ca si cum ai fi la facultate sau chiar mai bine, cred ca, cel puțin, in comparație cu facultățile din România, te duce la un nivel mult mai înalt in programare

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris/SUA? Ești sigur?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum in era Covid 19 nu se mai face școala care se făcea înainte, asa ca nu te mai stresa, deoarece lumea merge din rău in rău.

| RaduWhovian explică (pentru anonim_4396):

De nu as fi?

| RaduWhovian explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca ești pe lângă subiect, nu are rost sa răspunzi

| RaduWhovian explică (pentru RaduWhovian):

De ce*