| o0JesSsy0o a întrebat:

Hey.Aveti idee cat ar costa un aparat dentar.si daca dupa folosirea lui sau ma rog ...nuj daca m-am explirmat corect laughing)) dinti tai apar fabulos laughing)) ma rog mai bine decat inainte ..Respuns raplizz plzzz

6 răspunsuri:
| o0JesSsy0o explică:

Scuze de greseala de mai sus cu ...Respuns raplizzz plzzz... Vroiam sa zic raspuns rapid va rog.dar nu stiu cum de sa corectat asa ..no conteaza

| mihai23we41234r31we123 a răspuns:

Cred ca 100 - 200 lei parca

| mihai23we41234r31we123 a răspuns:

Avea si sorma mea unul da nu mai stiu cat a dat pe el

| Herciu_Geanina_1998 a răspuns:

Eu port aparat dentar si pe mine m-a costat 700 lei! La mine chiar a meritat deoarece dintii mei s-au indreptat!

| o0JesSsy0o explică (pentru Herciu_Geanina_1998):

Geanina... sti cumva daca sunt si aparate dentare de 3 luni?

| Herciu_Geanina_1998 a răspuns (pentru o0JesSsy0o):

Nu stiu.