| ceziy a întrebat:

Hey, pot sa-mi iau o slujba /job de la 15 ani? big grin

Răspuns Câştigător
| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Da,trebuie sa ai buletin dar tu iil ai daca ai 15 ani deci e ok!
happy

8 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Da cu jumate de norma si pe un scurt timp sau ocazional.

| ceziy explică (pentru AtateaConditii):

Esti sigur?

| ceziy explică (pentru Calin_Nicol_1976):

Dar in alte tari, ai idee daca se poate?

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Normal ca poti, ti-am zis ai nevoie de pasaport si buletin. Dar si diploma pentru acel job.

| pgt4life a răspuns:

MULT MAI USOR! poti lucra de acasa! Presupun ca timp liber ai...nu se pune problema intri pe http://sondajero.com/? ref=199645 ai bonus 20 de euro si faci niste sondaje legate de niste reclame.O sa iti iei in jur de 32 de euro pe zi. Eu pana acum am scos 1000 de euro pe luna;) nu ezita! P.S. fac chestia asta de vreo 3 luni. TE ASTEPT SI PE TINE IN ACEST PROGRAM!

| ceziy explică (pentru pgt4life):

Multumescincerc
dar nu am foarte mult timp liber, big grin

| Dragos321 a răspuns:

Varsta minima angajari e de la 16 ani cu acordul parintilor.
Cititi legea laughing

| ceziy explică (pentru Dragos321):

Serios, ow. o veste destul de trista.dar merci kiss kiss