| anonsiam a întrebat:

Hey... Sunt in clasa a 4-a si nu stiu care liceu este mai bun. Ma ajutati? Emil Racovita sau Negruzzi? Please help :3

Răspuns Câştigător
| šïηηεr a răspuns:

Ce idioţi... Doamne.

Emil Racovita este mai bun.;]

10 răspunsuri:
| denyloveyou a răspuns:

Esti in clasa a 4-a si te gandesti la liceu deja? ce penibil gandeste-te si tu la joaca si papusi, nu te stresa de pe acum cu liceele, esti inca mica, bucurate de copilarie

| Mariixx a răspuns (pentru denyloveyou):

Daca e din Galati.la Emil Racovita sau Negruzzi sunt si clase 5-8winking de asta a intrebat fata.

| Sk3rryBitch a răspuns:

Du.te si tu la cel mai apropiat liceu de unde stai tu laughing) da pana in a 8 a ai tp sa te gandesti rolling on the floor))

| bloodyhell a răspuns (pentru Sk3rryBitch):

Sunt licee care au clase speciale de gimnaziu.

| Cosmin162749 a răspuns:

Traiesteti copilaria

| šïηηεr a răspuns (pentru Cosmin162749):

Ţăranu', ea dacă vrea să fie la un liceu dintr-a cincea, tu îi răspunzi '' traiesteti copilaria ''? Şi ai mai scris şi greşit gramatical.;-j.

Se vede că eşti prost, deci nu-ţi mai zic nimic.

Doar atât :

Mai sunt licee cu clase speciale pentru gimnaziu.

Înţelegi?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi secțiunea licee: www.edu.ro, mediile de intrare!
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Emil Racoviţă e cel mai bun!
Te pup!

| anonsiam explică:

Uitati, eu vreau sa fac clasele 5-8 la Racovita sau Negruzzi si nu stiu ce sa aleg. Daca vreau sa fac un liceu bun si sa invat bine, iar unora dinre voi li se pare "banala" indeea sa invat carte, e treaba lor!