| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie din nou de niste raspunsuri asa ca intrebarea mea este : Eu sunt anul 3 la AMG[asistent medical generalist] ultimul an.
As dori sa stiu daca sunt sanse sa intram in spital pentru a face practica? Pentru ca eu una nu cred caci cazurile cresc si cu vaccinul nu stiu ce sa zic...

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Sunt șanse, depinde însă cum evoluează pandemia. La fel sunt șanse și ca doar cei vaccinați sa între in spital.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mont):

Nu as vrea sa intram in spital pentru ca e foarte mare riscul de infectare

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă faceți vaccin șansa sa va îmbolnăviți e foarte mică. Altfel cel mai probabil va trebui sa purtați echipament de protecție, poate chiar combinezoane.