| RebelafaraNume a întrebat:

Cred ca toti ne-am fi dorit macar o data sa avem un canal de youtobe, dar ne este frica de comentariile rautacioase.Stiu, stiu, si eu vreau. Deci eu am decis sa fac un grup secret pe Facebook, unde sa ne postam videoclipurile fara a ne fi teama ca cineva o sa comenteze urat. Pe mine pe Facebook ma cheama Maria Alexandra Andro. Dati add si eu va bag in grup.

Răspuns Câştigător
| Iuuuulianaaaaa a răspuns:

Nu îți fie frica. La început și mie îmi era frica. Acum am 35 de abonați. Știu că este puțin, dar pentru mine este mult. Ce fel de vlogguri vrei sa faci?

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pai din moment ce you have a nelamurire, cum vrei sa nu fim rautaciosi? Si din moment ce pocesti cuvantul apendice - spunand ampetincita.

| RebelafaraNume explică (pentru Iuuuulianaaaaa):

Comice