| Beaufericire a întrebat:

Daca as dori sa devin o stewardesa sau arhitect ce ar trebui sa fac sau ce scoals sa urmez? Dar pentru o cariera muzicala? Stiu e devreme pt varsta mea dar imi trebuie si la dirigenție si eram si curioasa

2 răspunsuri:
| Stef_Stefan_1999 a răspuns:

Si stewardesa si arhitect sunt meserii foarte frumoase, mai inati trebuie sa stii minim 2 sau 3 limbi straine pentru stewardesa adica sa urmezi un liceu cu profil filologie, iar daca vrei arhitect sau ceva in domeniul muzical te duci la liceul de arta, trebuie sa stii sa desenezi, sa ai o voce buna .....bafta!

| Stef_Stefan_1999 a răspuns (pentru Stef_Stefan_1999):

Scuze pentru greselile gramaticale **