| TranQuila8D a întrebat:

Daca dau la profiulul " Stiinte Sociale" ce ies? Ca meserie. cariera etc?

6 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Trebuie sa faci o facultate ca sa ai o meserie happy

| drhotzu a răspuns:

Ha ha ha ha
la stiinte social-umane am fost eu laughing))
daca vrei purtam discutia despre profil pe mess... ca imi e prea lene aici!
PS: stai linistita ca nu sunt vreun stalker, badaran, cretin, obsedat/frustrat sexual!

| TranQuila8D explică (pentru CMaria21):

Stiu ca trebuie facultate happy

| TranQuila8D explică (pentru drhotzu):

Ahalaughing))))))))))))

| drhotzu a răspuns (pentru TranQuila8D):

Iti las mesaj cu id-ul daca vrei sa ma adaugi bine... desi ar fi bine ca ma cam plictisesc acum...
si poate trece timpul mai repede happy

| Nicoleta a răspuns:

Practic nu iesi nimic. LIceul e doar o "tranzitie" spre facultate. NU determina prea mult cariera viitoare. Am terminat stiinte sociale si am dat la statistică...asa ca nu te limita doar la domenii de "uman".
Succes!