| Predator30 a întrebat:

Nimeni nu stie nimic despre firma WESTERN EUROPE GROUP COMPANY, cica NU PERCEP COMISION!-plecari strainatate... urgent spuneti-mi ca nu stiu ce sa fac sa aplic sau nu...O seara buna!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am gasit-o nici ca nume pe internet. Dar este imposibil sa nu te taxeze cu ceva la inceput sau din primul salariu. Altfel, ei din ce traiesc?

| Predator30 explică (pentru anonim_4396):

Ok,asta spuneam si eu ca nu am gasit nici eu mare lucru de aceasta firma pe internet si de asta nu stiam ce sa fac, o fi teapa nu o fi..Si de ar fi asa cum spui tu sa fi adevarat si sa ma taxeze din primul salariu ar fi ok, dar tare mi sa nu aplic si cand e sa plec, teapa! sa nu gasesc pe nimeni si sa incep sa sun sa caut intelegi? Ii adevarat ca trebuie sa traiasca si ei dar am uitat sa mentionez ca daca nu ai actele facute trebuie sa platesti documentele in jur de 50 de euro te costa si iti dai seama ca nu ii vrei sa ii arunci asa daca nu sti ca nu e la sigur poate fi teapa! Multumesc de ajutor, vad ca esti primul care a incercat sa ma ajute, iti raman recunoscator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata ce am gasit totusi: http://consilierjuridicgermanoroman.com/......-tzepuiti/
Citeste TOATE comentariile, poate intelegi ceva. Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unde să aplici?
Dacă au un număr de telefon și sunt înregistrați pe teritoriul țării, documentează-te înainte să regreți!
Pa, pa.