| fatality18 a întrebat:

sunt in clasa a 8-a si am facut inscriere pentru liceu... Doamna diriginta m-a indrumat sa nu scriu un liceu pe nume "economic " deoarece am medie si m-a pus sa scriu alt liceu.
azi am vazut pe internet ca s-a intrat la economic cu o medie mai mica cu mult decat aveam eu si acum nu stiu ce sa fac cine ma poate ajuta sa ajung la economic

3 răspunsuri:
| cristian54 a răspuns:

Invata bine in sem I si te transferi in sem II la economicwinking app la ce liceu ai intrat?

| pwp a răspuns:

Momentan nu poti face nimic...trebuie sa astepti pana in semestrul 2 pentru a te transfera.

| fatality18 explică (pentru cristian54):

Industrial