| Toxicℓσνє a întrebat:

Hey TPUhappy. Vreau sa-mi spuneti si mie cate ceva despre 'Liceul Militar'. As vrea sa stiu care este media de intrare, care sunt probele, etc...Va multumesc! Funda

3 răspunsuri:
| optimus123 a răspuns:

Du-te bah la un liceu normal nu iti irosi tineretea print-un liceu care iti spala creeri si iti distruge viitorul.

| Andrei7600 a răspuns:

Nu ai cum sa ajungi pana acolo.Dar iti spun ce iti trebuie pt.Liceul militar dar nu o sa iti placa pentru ca poti murii in jocul asta de violenta totala tu nu ai vazut filmul Mortal si Incredibil 3 HD? Daca il vezi nu mai vrei sa intri de loc in,, Liceul Militar''dar acolo iti trebuie agilitate, inteligenta, precizie etc dar poti simplu sa mergi la Paintball acolo e mult mai frumos dar daca nu iti convine du-te nene la Armata sa vezi ce te impusca aia cu P90, ShotGun, M19 etc.Dar tot ma bucur pentru ca ti-am zis dc sa nu te duci la,, Liceul Militar''
-Aditza103

| Andrei7600 a răspuns (pentru optimus123):

Ai dreptate