| alexalexia6 a întrebat:

Heyyyy! De cativa ani cant. Cum pot sa ma fac cunoscuta?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai talent cu adevarat cauta un impresar si stie el cum sa te promoveze.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...
Daca vrei sa devii cunoscuta mai rapid, fa-ti o trupa, inregistreaza niste cantece, si trimite-le la o casa de discuri.In cel mai bun caz o sa iti ofere un contract.
Mult succes!

| GirlonFire a răspuns:

Te-ai pus pe youtube? happy

| DeKoniec a răspuns:

Daca vrei in tara, du-te la o casa de discuri, sau posteaza un anunt pe twitter, facebook, hi5.

| yoman a răspuns:

Inscrie-te la un concurs de muzica gen:Vocea Romaniei, X Factor etc.

| Deedeek a răspuns:

Pai... cat de rotunda poti face gura?laughing succesul va fi garantatlaughing

| alexalexia6 explică (pentru GirlonFire):

Nu, dar mi-e frica. o...si am uitat sa mentionez ca am 11 ani

| GirlonFire a răspuns (pentru alexalexia6):

Dar de ce sa-ti fie frica daca ai o voce buna?