| ili97 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin o cantareata, dar nu am decat 11 ani.imi poate spune cineva cum pot ajunge cantareata?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fii la un liceu de muzica, sa iei lectii de canto, sa participi la niste concursuri...restul va veni de la sine. Bafta! happy

61 răspunsuri:
| zana_5381 a răspuns:

Nu conteza ce varsta ai, important e sa ai talent! sa ai o voce frumoasa si iti trebuie si curaj! in primul rand trebuie sa te ajute d-zeu k restul'... o sa urmeze! e f greu pentru ca in ziua de azi daca nu ai pile...eu am 16 ani si imi doresc acelasi lucru k si tine, muzica e viata mea! asta e mai mult o incurajarehee hee! mult succes!

| novakedina a răspuns:

Eu am doar 10 ani. Înscriete la o școală de muzică.Osă vezi că în viitor o să reușești.Și eu vreau să devin o cîntăreață, dar acasă mai cînt și eu singură. Multă baftă.