| Karinutza14 a întrebat:

Imi doresc sa am si eu un talent.Cum sa-l gasesc? Pana acum nu sunt buna la nimic: dans,cantat, arta.Ma simt aiureastraight face

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Te-ai gandit ca talentul nu poate fi neaparat artistic? Poate tu esti buna la o materie la scoala si iti place, o faci cu placere. Descopera aceea materie la care citesti de drag!
PS.Materia mea preferata la care citesc de drag este fizica(stiu ca nu te intereseaza dar si eu simteam acelasi lucru)

5 răspunsuri:
| Geoツ a răspuns:

Talentul tau e sa te plangi pe TPU. happy

| up2 a răspuns:

Anca cuvantul talent il poti asimila cu un lucru la care te pricepi cel mai bine...imposibil sa nu fi buna la ceva la care alti nu sunt..chiar si sufleteste, poate ca esti sensibila (multi nu au acest ''talent'') sau eu stiu ce...gandestete bine

| BiuL a răspuns:

Toti avem cate un talent, nu trebuie sa fie neaparat vorba de arta, de exemplu poti avea talent la matematica sau la scris sau la limbi straine sau la un sport.

| Karinutza14 explică (pentru Geoツ):

Hai lasate lasat

| mimiwewem a răspuns:

Talentul vine de la sine.