| Magdallena1996 a întrebat:

Îmi doresc sa urmez cursul de bucătar la Horeca School și sunt curioasă dacă aceasta școală este serioasă. Aștept părerile cursanților, în special persoanelor care au urmat cursul la Brașov. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Si eu am vrut sa ma inscriu la scoala asta, dar la cursurile de cofetar patiser. Pare o scoala serioasa!

| Magdallena1996 explică:

M-am interesat referitor la seriozitatea școlii și merita sa urmezi cursul. În câteva săptămâni o sa încep cursul de bucătar, sunt nerăbdătoare. Sper sa nu fiu dezamăgită

| Magdallena1996 explică (pentru thewomaninwhite):

Iti recomand, dar sa urmezi cursurile in Bucuresti.