| Myrcea22 a întrebat:

Imi poate spune cineva cu exactitate în ce consta fisa medicala pentru Soldat Gradat Profesionist (SGP) dacă se controlează la dinți? Am o cârje și niște tartrum și ma gândesc sa nu ma pice

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Micrea (cu Y), tu du-te la examen și vezi ce zică ăia, nu noi

| Myrcea22 explică (pentru sierra1):

Dacă ar fi fost un sgp-ist pe aici care a trecut prin fisa medicala, îmi putea spune și rezolvam pana la examen, acolo ma duc și dacă ma pica?

| sierra1 a răspuns (pentru Myrcea22):

Vreun sgp-ist de pe aici ți se uita in gură online să vadă ce ai acolo?

| Myrcea22 explică (pentru sierra1):

Ești ratat? Am zis dacă a trecut prin inspecția asta medicala sa îmi spună cum a fost, la ce lași răspunsuri fara rost?

| sierra1 a răspuns (pentru Myrcea22):

Cred că nu treci de examenul psiho (asta dacă termini cumva clasa a 8 a)