| SERIALS a întrebat:

In ce sectoare nu exista competitie mare? Ce profesii exista unde nu prea exista competitie si se gaseste usor joburi dat fiind ca nu sunt destui specialisti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sectorul 5.

| siriusblack98 a răspuns:

Strict parerea mea: frizerie, mecanica, constructii, instalatii sanitare. Nu ca nu exista deloc competitie dar cererea este foarte mare si e loc pentru toata lumea la ora actuala.

| badpanda a răspuns:

Daca nu au specialisti angajeaza rude.

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Sectoare economice

| Frank51 a răspuns:

Nu exista asa ceva, in toate domeniile de activitate exista competitie, tocmai de aia trebuie sa fi foarte bun sau foarte smecher, ca sa reusesti sa ai succes in domeniul ala, nu doar sa traiesti de la o luna la alta.