| Joker3134 a întrebat:

In domeniul IT, de inceput cat ai salariul? Am auzit ca la unele firme sunt salarii de 3000 de lei la inceput.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti intr-adevar bun poți luat si 3000 RON

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de economia orașului tău. Dar da, pe la 3000 de lei.

| Zaygon a răspuns:

Si depinde si de experienta si de mai multe. Am inceput asta vara cu minim pe economie si experienta 0.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Cam pe acolo

| Sn4k3 a răspuns:

Parca ar fi o avere laughing. In majoritatea incepi de pe la 500 euro, dar poti incepe si cu 1000+ in functie de domeniu si daca esti bun (in Romania). In afara, poti si cu mai mult de 2000 euro.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai o facultate de IT si un pic de experienta, poti incepe de la 3000 lei.

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde ca ce lucrezi. Una e să repari calculatoare și laptopuri, alta e să fii dezvoltator, designer, admin de rețele, etc.