| cristiana1234 a întrebat:

In gheorghe asachi se intra dimineata sau dupa-masa? funda! Mentionez ca sunt din Bucuresti

7 răspunsuri:
| zPicCoLo a răspuns:

Dupa-masa happy

| darrio2007 a răspuns:

Unii dimineata iar altii dupa amiaza.

| cristiana1234 explică (pentru darrio2007):

Cine dim cine dupa-masa?
Esti in liceu acolo. daca da tu cand intri si ce clasa esti?

| cristiana1234 explică (pentru zPicCoLo):

Esti in liceul acesta? puppy dog eyes Sau doar banuiesti?

| darrio2007 a răspuns (pentru cristiana1234):

Nu sunt in acel liceu.Dar nu este logic ca se intra si dimineata si dupa amiaza.Ce gandire ai!

| cristiana1234 explică (pentru darrio2007):

Sunt multe in care se intra doar dimineata. Nu spune ceva ca e sigur daca nu stii!

| darrio2007 a răspuns (pentru cristiana1234):

Atunci du-te si intereseaza-te singura. Poate afli si alte lucruri mai importante decat asta.O seara buna!