| mafteiherohero a întrebat:

In joburile astea gen politist, jandarm exista riscul de a te imbolnavi de la stres? care-i procentajul? eu nu am auzit nu zic ca nu exista dar nu cunosc.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Sansa exista a orice job dar cei de la MAI nu prea au problema asta ca joburile nu-s extrem de stresante. Sa vezi la asistentele din spitale nivel de stres.

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În România nu. În state spre exemplu unde ai zilnic urmăriri de mașini și morți peste morți, da.

| mafteiherohero explică (pentru RoCkKiD):

Da,exact asistent la spital e mult mai stresant decat militar.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,mai ales in Ro

| sierra1 a răspuns:

Drept dovadă că da, vezi și tu câți și-au tras un glonț in cap

| mafteiherohero explică (pentru sierra1):

Cati? cu ce motiv? unii am vazut ca am jucat la pacanele si au pierdut banii.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Da ai stres de la multe pulane date

| sierra1 a răspuns (pentru mafteiherohero):

Tu să fii sănătos