| RCML93 a întrebat:

In primul rand, as dori ca cine a fost sau este la Facultatea de Litere din Cluj sa imi lase un id de mess., sa ma indrume putin.Intrebarea mea este ce pasi trebuie urmati pentru admiterea in anul I(se face pe baza de dosar sau admitere), pentru ca pe pagina oficiala am gasit doar admiterea pentru master sau doctorat, si sunt putin confuz. Funda cui imi raspunde corect si ma poate ajuta si privat pe un mess sau skypehappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RCML93 explică (pentru tputputpu123):

Merci pentru raspuns,mai astept pe cineva care sa imi spuna daca anul acesta se da admitere sau se intra pe baza de dosar,pentru ca, dupa cum spuneam, pe site nu ma prea descurchappy

| RCML93 explică (pentru tputputpu123):

Asta ma intreb si eu, profa' mea de romana mi-a spus ca nu se da admitere, tocmai de accea sunt nelamurit...Tot ea mi-a spus ca se intra pe baza de dosar, adica media anilor de studiu parca + media la limba romana in clasele IX-XII.Astept sa mai vad cine ma mai poate ajuta, orice manuta e binevenitwinking

| RCML93 explică (pentru RCML93):

Chiar nu e nimeni in cunostinta de cauza, cineva care da la Lirere sau care a fost acolo? Si ce imi recomandati ca specializare? Astept nerabdator niste raspunsuribig grin

| RCML93 explică (pentru RCML93):

Chiar nu e nimeni in cunostinta de cauza, cineva care da la Litere sau care a fost acolo? Si ce imi recomandati ca specializare? Astept nerabdator niste raspunsuribig grin