| giaaniii a întrebat:

Intotdeauna am visat la o cariera in muzica. Studiez pianul de 10 ani, iar harpa de 2.Am cantat si pe scena cu vocea cu pianul si harpa la fel. ( nu in acelasi timp ) In toamna am sa incep si orele de canto pentru a-mi perfectiona vocea si de asemenea voi studia si saxofonul. Dar dintotdeauna mi-am dorit sa devin cantareata dar habar nu am cum as putea sa incep sa ma lasez in industria muzicala... Niste idei?

4 răspunsuri:
| giaaniii explică:

Lansez ***

| BigBadSheep a răspuns (pentru giaaniii):

Well captain Grammar, we meet again. Dacă nu ai nici un sfat de dat ce te mai bagi în seamă profesorule?

| giaaniii explică:

M-am corectat tot eu, cea care am pus intrebareabig grin doar dupa ce am intrebat am observat ca am gresit big grin

| giaaniii explică (pentru BigBadSheep):

M-am corectat eu. nu vazusem ca am gresit doar dupa ce am pus intrebarea big grin its not captain grammar laughing nice how u said it! laughing)