| micaafacere a întrebat:

Isi doreste cineva un venit suplimentar lunar lucrand de acasa cca. 2 ore pe zi?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Normal! Ai oferte?

8 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Da si u cateva detalii... ce presupune care este venitul oferit cum se face plata pe ce baza se lucreaza

| andaallyna a răspuns:

In ce consta acest lucru?

| Alien a răspuns:

Sigur k da!

| RazzyFUnik a răspuns:

Tare imi este ca e o teapa... in mare aceste oferte cam asta sunt big grin

| marianna17 a răspuns:

1.ce venit?
2.ce fel de lucru?

| micaafacere explică (pentru onasis1961):

Micaafacere.ablog.ro Aveti aici toate informatiile!

| marianna17 a răspuns:

Am incercat si eu mai demult dar mi se parea ca e prea multa munca pentru putin.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.