| ALEXICAmarketing a întrebat:

Jobul de casier la pizzerie este placut? Cate bonuri trebuie emise pe zi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când vine de la bucătărie miros de pizza. Bonurile le emit chelnerii.

| ALEXICAmarketing explică (pentru sadrian46):

Eu vorbesc de un magazin cu sute de pizze pe zi produse.
Take away.

| antimulte a răspuns:

Neplacut nu e, daca treci peste conditii (poate miroase, poate e prea cald), iar numarul de bonuri variaza de la o zi la alta, de la o ora la alta, daca e vreo ocazie o sa ai mai multe (se apropie valentines day), poate fi de ordinul zecilor, sau... daca are patronul noroc... al miilor pe zi.