| cosmin986522 a întrebat:

La anul o sa am 21 de ani si vreau sa devin jandarm.Conteaza ce liceu am terminat? Bacul l-am luat, la problele sportive stau bine, medical nu am probleme iar la testul psihologic nu cred ca o sa fie ceva iesit din comun.Am sanse sa devin jandarm?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Poti vedea aici informatii detaliate despre admitere sau angajare, e greu sa-ti spunem noi daca ai sanse sau nu, ca nu stim totul despre tine :) http://www.jandarmeriaromana.ro/ro/Pagini/cariera_AngjDirecta.html

| Mihai_Alina_1997 a răspuns:

Da ai sanse