| sonyalove2105 a întrebat:

Buna,
De cate ori pot sa dau bacul si sa se pastreze probele trecute anterior?
In 2022 (vara) am luat matematica, romana si competenta de romana. Apoi am plecat sa lucrez in Anglia. Am revenit in vara lui 2023 si am luat competentele (engleza si digital). Teoretic, mai am doar la biologie.
Anul asta daca dau in prima sesiune si a doua, mai am sanse? Adica se pastreaza problele anterioare? Sau cum vine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se pastreaza rezultatele de la probele anterioare, bineinteles daca ai obtinut cel putin 5.
In cererea de inscriere la urmatoarea sesiune vei solicita expres materiile la care sa-ti fie recunoscute notele anterioare.
Nu este prevazut un numar limita de sesiuni, doar ca incepand cu a treia va trebui sa platesti o suma de bani pentru fiecare materie la care vei sustine examenul.

| sonyalove2105 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc
Chiar aveam nevoie sa stiu asta
Deci nu invat degeaba haha
Mersic :*

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Ai toate șansele. Multa bafta❤️

| sonyalove2105 explică (pentru ioana748):

Mulțumesc
Multă sănătate ție și celor dragi ☺️