| onuticuta200312 a întrebat:

La ce cariera visati?

11 răspunsuri:
| nechiforboss a răspuns:

Cantaret!

| Sn4k3 a răspuns:

Programator It.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Doctor. Daca tii la viata ta, nu te preznta la cabinetul meu, nici macar daca esti pe moarte.

| ubox7007 a răspuns:

Führer, gen sa conduc lumea si chesti d'astea. + orice din care ies bani multi. jk jk jk(just kidding = doar glumesc) Habar nu am straight face si sunt clasa a 12.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Chirurg,știu că e greu dar cu multă muncă și perseverență voi reuși

| Voro a răspuns:

Hair-stylist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizician.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Ce chestie, si pe mine ma cheama tot Dragos Bogdan.

Illuminati confirmat.

| Iyulia3712 a răspuns:

Chirurg Cardio, dar probabil voi merge pe drept sau in cel mai bun caz pe o specializare gen dermatologie. La ce salarii de ca**t au medicii in tara asta, nu o sa am vreun viitor aici, iar in strainatate, sa invat toti acei termeni medicali in engleza sau mai rau, in germana, nu prea imi surade ideea.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Suntem multi, frate. Suntem multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Admin pe TPU day dreaming