| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

La ce dai teza in cls10 la stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu asa stiu, caci pe ambele le faci in a 10-a si tin de partea asta de stiinte sociale.

8 răspunsuri:
| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

Română, psihologie, franceză sau engleză, istorie sau geografie

| Jkmbbg a răspuns:

Istorie, română și îți alegi din geografie, logică, economie și psihologie.

| Adry05 a răspuns (pentru Jkmbbg):

Vezi ca incurci cu bacul, a zis de teza.

| Adry05 a răspuns (pentru Mardari_Bogdan_2000):

Nu e de ales si dintre psihologie si educatie antreprenoriala?

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru Adry05):

Pana la urma in afara de engleza, romana si istorie din ce se mai da? Adica iti alegi psihologie sau educatie antreprenoriala?

| Sunset05 a răspuns:

Dai la psihologie, engleza/franceza/spaniola/germana (depinde care e prima limba, daca esti pe bilingv/intensiv sau nu), de ales intre geografie sau istorie.

| Jkmbbg a răspuns (pentru Adry05):

Acum mi am dat seama, ma scuzi, cum pot sterge?

| Adry05 a răspuns (pentru Jkmbbg):

Nu cred ca merge, lasa-l aici ca s-a lamurit fata. laughing