| raulihno a întrebat:

La ce se refera postul de responsabil lant aprovizionare? Ar fi sanse sa fiu angajat daca am bacul luat, competente foarte bune la engleza si avansat la calculator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Job - nu conteaza 2 lei ce note ai avut la scoala in special daca este vorba de cele fara studii superioare.
Daca la anunt scrie ca angajeaza pentru domeniul ala, incearca-ti norocul Insa angajarea se va face dupa un Interviu unde o sa vorbeasca cu tine, sa vada ce fel de om esti etc. Dupa care desigur perioada de proba, si nu te pun pe tine din start "responsabil" de nimic, dar poti ajuta pe acolo pana capeti experienta si ulterior daca te descurci te "promoveaza unde vroiai tu"
Stiu cazuri in care persoane cu 8-10 clase COMANDA la aia cu facultate

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Responsabil lanț aprovizionare nu vor angaja un începător.

| CattanyMihai778 a răspuns (pentru sadrian46):

In Romania tara anarhie cu ue si usa orice se poate la o firma de medicamente vroia sa ma puna sef sectie eu avand doar liceul teoretic si nici chimie nici farmacie, am refuzat, asa vroia sa faca ca sa nu plateasca patronul un farmacist sau inginer chimist