| Narutoxxx a întrebat:

La facultatea de IT se cere matematica? Eu sunt foarte bun in IT, tot ce tine de calculatoare. Dar nu sunt bun la matematica.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc un baiat care era bata la mate, dar a facut informatica ( liceul ).

La facultate nu stiu sigur.

| ReZiSTorr a răspuns:

Nu se zice facultate IT..se zice programare si da, se face matematica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face foarte multa matematica si matematica serioasa de nivel M1

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Ba chiar facultate de IT se zice

| Dugalle a răspuns:

Se face matematica. Eu am facut doar primul an si de acum incolo nu o sa mai am treaba cu matematica.