| andrei123145632 a întrebat:

La liceul militar Campulung a fost cineva corigent? Eu la romana sunt as, dar la mate sunt bata...mi-e frica sa nu raman pe acolo corigent si sa platesc...Antrenat fizic sunt, mai greu cu testele: Si daca ai voie cu laptop dar cu internet.

Răspuns Câştigător
| Georgiana_Munteanu_1995 a răspuns:

Habar n-am cum e cu corigenta. dar acolo au o camera speciala cu calculatoare unde poti naviga pe net linistit.(nu poti la orice ora pentru ca m-ai ai si antrenamente..cursuri.), dar iti poti lua orice cu tine.

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns (pentru Georgiana_Munteanu_1995):

M-ai ai? serios?