| Bogdan_9316 a întrebat:

Legiunea Straina ( pentru cine e mai exact? ) Oricine poate merge acolo? Ma refer iti cere studii? Eu am auzit ca nu-ti cere studii, numa sa fii apt pentru ce-ti face acolo. Eu vreau sa ma duc acolo (17 ani am ).
Funda!

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Oricine poate merge acolo chiar detinutii si dereglatii psihic. Oricum nu-ti recomand poti veni de acolo cu multe probleme psihice si de comportament.
Legiunea straina nu e tabara de vara acolo iti cer sa omori oameni si lucrul asta te marcheaza pe viata

| Bogdan_9316 explică (pentru Pardelian):

# Pardelian cum adica chiar si detinutii? Pai cei cu cazier nu au ce cauta acolo...
Mai explica-mi. iei funda!

| Pardelian a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Cum sa nu aia sunt mai buni la omorat oameni. Am pe cineva aici in oradea care a fost in legiune si aud despre el niste chestii...cica are 20 de piercinguri pe fata corpul tatuat acum s-a facut tatuator si in loc de scaun pentru tatuaje are un scaun de tortura din evul mediu...ii poreclit faraonul cica ar avea o obsesie pentru faraoni acasa are o camera vopsita negru pe care scrie farraonul soarele si nu mai stiu ce..si pe hol are scene de sacrificii umane si piramide..in orice caz daca nu esti diliu inainte sa te duci sigur vii dilit acasa