| piticu123 a întrebat:

Luni mi-am făcut analizele (coprocultură, glicemie, tensiune și EKG) pentru a mă angaja la Mega Image, doctorul de acolo spunandu-mi că rezultatele vor fi trimise direct la mega. Voi fi sunat de către ei pentru a semnarea contractului?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Dacă nu te vor suna, asta e.

| piticu123 explică (pentru sadrian46):

Mă gândesc că din pricina epidemiei cei de acolo nu se mai riscă cu angajările...mersi oricum de răspuns

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este anormal sa le trimita acolo. Sunt analizele tale personale si sunt confindentiale, trebuia sa ti le inmaneze personal.