| raduradu2014 a întrebat:

M-am angajat la o firma de paza. Am scris niste hartii 20 sau 21 de pagini. Trebuia sa imi dea si mie ceva harti?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa-ti dea contractul (in original pentru ca sunt 3 originale), fisa postului si eventual permisul portarma daca este post cu arma.

2 răspunsuri:
| raduradu2014 explică (pentru Salontanul):

Chiar daca nu am atestat?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru raduradu2014):

Contractul si fisa postului trebuie oricum. Permisul nu au voi sa ti-l dea. Ai dreptul sa obtii atestatul in 3 luni de la angajare. Daca nu-l obtii trebuie sa te dea afara.