| Ciorba_Bianca_1991 a întrebat:

Ma gandesc sa practic handbalul deoarece il ador ce spuneti ca are rost sa il practc in continuare pentru viitorul meu?

Răspuns Câştigător
| Queenofpain19999 a răspuns:

Dacă îţi place atât de mult şi eşti dispusă să munceşti pentru asta, nu văd de ce nu, mai ales dacă îl vezi ca pe un viitor. Merită să îţi urmezi visele şi pasiunile.
Spor!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Esti si tu constienta ca sunt sanse mici sa castigi un ban din asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca acesta poate fi mai mult un hobby decat un job. Poti juca din motive de relaxare, imbunatatire conditiei fizice, insa este foarte greu sa castigi bani din asta. Daca, de exemplu, te ranesti si nu mai poti juca?

| Ciorba_Bianca_1991 explică (pentru anonim_4396):

Chestia este ca eu sunt portar